Pomoc domowa w Poznań

Znajdź pomoc domową w mieście Poznań.

Jest takie proste

1. Znajdź ofertę
1. Znajdź ofertę
Wybierz, z kim chcesz rozmawiać
2. Zarejestruj się
2. Zarejestruj się
Umówcie detale, na których wam zależy.
3. Skontaktuj się
3. Skontaktuj się
Wszystko gotowe. Ciesz się i wystaw opinię po zakończeniu usługi!

Najczęściej zadawane pytania

Jako platforma łącząca klientów z usługodawcami nie pobieramy żadnych opłat od naszych sprzątaczy! Jedynie klienci mogą wpłacić niewielką kwotę, dzięki czemu uzyskają dostęp do nieograniczonego kontaktu z pracownikami w swojej okolicy.
Dokładamy wszelkich starań aby upewnić się, że oferty są aktualne. Za każdym razem, gdy pracownik z oferty nie odpowie na wiadomość, jego ogłoszenie zostanie zawieszone. Nasz serwis jest w pełni bezpieczny. Wszystkie dane są przechowywane w zabezpieczonych bazach danych a wrażliwe informacje są zaszyfrowane. Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie do zorganizowania pomocy domowej w naszym serwisie.
Tak! Dla pracowników sprzątających poszukujących klientów nasze usługi są całkowicie darmowe. Jedynie klienci płacą niewielką jednorazową opłatę za nieograniczony dostęp do czatu z pomocą domową.
Pomoc domowa

O nas

Ta platforma pozwala na zorganizowanie pomocy domowej pomiędzy klientami i usługodawcami. Jako pomoc domowa nigdy nie będziesz musiał zapłacić za nasze usługi. Klientów prosimy tylko o jednorazową płatność za nieograniczony dostęp do platformy. Dzięki temu będziesz w stanie zorganizować pomoc domową online w Twojej okolicy bez wysiłku.
Znajdź pomoc domową lub pozyskaj klientów w Poznań