Odblokuj nieograniczony kontakt ze sprzątaczkami: w tym miesiącu 10 €!

Często Zadawane Pytania

Odpowiedzieliśmy tutaj na wiele ważnych pytań. Jeśli masz inne pytanie lub komentarz, chętnie je otrzymamy. Skorzystaj w tym celu z naszego formularza kontaktowego.
Co jeśli pracownik wyrządził szkodę?
Uszkodzenie rzeczy jest irytujące. Jest to jeszcze bardziej irytujące, jeśli te szkody nie zostaną zrekompensowane. Większość pracowników nie pracuje jako przedsiębiorca i nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które przypadkowo wyrządzą podczas pracy dla Ciebie. Szereg polis ubezpieczeniowych od wszystkich ryzyk obejmuje takie szkody. Ważne jest, aby jasno to określić z wyprzedzeniem i w razie potrzeby wykupić inną polisę.
Czy jako pracownik musisz mieć ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej?
Tam, gdzie pracują ludzie, rzeczy mogą ulec uszkodzeniu. Twoje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej nie zrekompensuje tych szkód. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i posiadasz ubezpieczenie OC, możesz zgłosić szkodę do swojego ubezpieczenia. Jeśli jesteś osobą prywatną, szkoda, którą przypadkowo wyrządzisz, jest ryzykiem klienta. Przedyskutuj z klientem, czy ma dobre ubezpieczenie. A czy przypadkowo nie wyrządziłeś szkody? Zawsze przekazuj to klientowi, ponieważ uczciwość jest najlepszą polityką.