Odblokuj nieograniczony kontakt ze sprzątaczkami: w tym miesiącu 10 €!

Polityka prywatności

Twoje dane są bezpieczne! Przeczytaj tutaj, jak monitorujemy te dane, aby zagwarantować Twoją prywatność, abyś mógł bezpiecznie korzystać z naszych usług.
Dlaczego przechowujemy dane?
Możesz korzystać z naszej strony internetowej, aby wyszukiwać inne osoby i komunikować się z nimi na podstawie konkretnego żądania. Na przykład: potrzebujesz pomocy domowej w Amsterdamie. Po zakończeniu rejestracji zapisujemy niektóre informacje, abyśmy mogli odpowiednio Ci pomóc. Nasze systemy rejestrują Twoją prośbę i na podstawie tej prośby wyszukują inne osoby, które spełniają to, czego szukasz, na podstawie przechowywanych danych. Musimy również mieć możliwość ponownego skontaktowania się z Tobą i dokonywania płatności w Twoim imieniu, dlatego potrzebujemy Twoich danych kontaktowych. Wszystkie przechowywane przez nas dane są niezbędne do prawidłowego świadczenia żądanej usługi. Dane są wykorzystywane wyłącznie do Twoich żądań i do żadnych innych celów.
Jakie dane są publiczne?
W momencie, gdy tworzysz reklamę, inni odwiedzający mogą ją znaleźć po ukierunkowanym wyszukiwaniu. Nigdy nie pokazujemy Twojego adresu i danych kontaktowych.
Jakie dane przechowujemy?
Twoje imię i nazwisko oraz dane adresowe. Informacje kontaktowe, takie jak adres e-mail, media społecznościowe i numer telefonu. Oraz cała komunikacja za pośrednictwem i z naszym systemem.
Co stanie się z moimi danymi, jeśli zawieszę konto?
Twoje dane zostaną po prostu zapisane, kiedy będziesz chciał ponownie aktywować konto. Twoje ogłoszenie zostanie usunięte z naszej strony. Jedyne, co inni będą nadal widzieć, to rozmowy, które z nimi przeprowadziłeś.
Co pozostaje moje w systemie po zamknięciu konta?
Po zamknięciu konta wszelka poprzednia komunikacja pozostaje dostępna dla innych osób. Wszystkie inne dane zostaną nadpisane i nie będzie można ich później odczytać ani odzyskać.
Kto jeszcze może uzyskać dostęp do moich danych?
Dla usługodawców tworzymy stronę internetową, którą mogą przeglądać osoby odwiedzające witrynę. Tworząc stronę sam ustalasz jakie dane mają się wyświetlać i jaka jest ich zawartość. Po dezaktywacji lub zamknięciu konta nie będziemy już pokazywać tych informacji. Możliwe, że wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo i Bing nadal mają kopie tych stron. Odwiedź strony internetowe tych wyszukiwarek, aby dowiedzieć się, jak usunąć tam dane. Dodatkowo wszyscy użytkownicy naszych systemów mogą kopiować udostępnione przez Ciebie dane publiczne. Firmy, z których korzystamy do wysyłania e-maili i wiadomości tekstowych, otrzymują adres e-mail i numer telefonu oraz treść wiadomości, która jest do Ciebie wysyłana.
Czy jesteś bezpieczny?
Dokładamy wszelkich starań, aby było jak najbardziej bezpieczne. Robimy to, starannie rozważając, kto i kiedy może zobaczyć jakie dane. Stosowanie sprawdzonych metod pracy z oprogramowaniem i danymi. Będąc na bieżąco i nie tracąc aktualizacji zabezpieczeń. Pracując wyłącznie z zaszyfrowanymi informacjami i codziennie automatycznie sprawdzając nasze strony internetowe pod kątem bezpieczeństwa.
Jak usunąć moje dane?
Aby usunąć swoje dane, użyj przycisku „Usuń konto” na stronie Profil . Wszystkie Twoje dane zostaną wówczas usunięte, a konto zamknięte. Alternatywnie możesz skontaktować się z nami z prośbą o usunięcie swoich danych za pomocą Formularz kontaktowy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected].
Pytania lub komentarze?
Skontaktuj się z nami z pytaniami lub komentarzami dotyczącymi działania systemu i wykorzystania Twoich danych.